1.8 C
Skopje

VIDEO/ E rrethuar nga kërcimtarë gjysmë të zhveshur, Ronela Hajati gati të elektrizojë skenën e Eurovision-it


schedule14:19 – 30 Prill, 2022

Ronela Hajati ka udhëtuar drejt Italisë për t’u përgatitur për Eurovision 2022. Ronela do të hapë gjysmëfinalen e parë me këngën e saj Sekret, ndaj është e para që ka nisur provat në Torino. Organizatorët e festivalit kanë ndarë imazhet e para nga performanca e saj.

Prova e parë e delegacionit - Shqipëri

Ronela duket e mahnitshme me bikini të zeza dhe me pjesë tyli te këmbët. Ndërsa veshjen e ka kombinuar me një palë çizme të zeza, Ronela shfaqet me flokë rozë. Katër kërcimtarë meshkujt gjysmë të zhveshur dhe Klaudia Pepa interpretojnë krah saj.

Prova e parë e delegacionit - Shqipëri

Duket se Ronela do të bëjë një hapje të shkëlqyer më 10 Maj. Gjatë intervistave që ka dhënë, Ronela ka premtuar se do të dhurojë një performancë që do të mbahet mend gjatë.

@eurovision The Sekret’s out! Check out this exclusive look at @Ronela Hajati’s first rehearsal on the #Eurovision stage! 🇦🇱🦅 #Eurovision2022 #tiktokeurovision ♬ original sound – Eurovision

Prova e parë e delegacionit - Shqipëri

Prova e parë e delegacionit - Shqipëri

Provat e para të Bakstage Torino 2022

Provat e para të Bakstage Torino 2022

Provat e para të Bakstage Torino 2022