27.8 C
Skopje

VIDEO/ Elvana Gjata nis pushimet, prezanton “mikun” e pazakontë që e shoqëron


schedule15:27 – 23 Gusht, 2022

Elvana Gjata është shumë aktive në rrjete sociale, sidomos në Tiktok ku ndan shumë video funny. Pas një sezoni të gjatë, me koncerte të shumta, këngëtarja duket se ka gjetur pak kohë për veten dhe po shijon pushimet buzë detit. Mirëpo, ajo ka gjetur një “shok” me të cilin ka ndarë një video.

Këngëtarja ka postuar një video në TikTok ku shihet teksa mban një oktapod në kokë. “Ja këtu në plazh me këtë shokun tim”, thotë ylli i muzikës teksa oktapodi lëviz nëpër kokën e saj. Dhe pak javë më parë, këngëtarja ndau një video qesharake, e cila hante sallatë ndërsa rregullohej.

@itselvanagjataThis little friend got on his way back home 😂🐙

♬ Close Eyes – Slowed + Reverb – DVRST

Në një moment, njëra nga vajzat që po kujdesej për imazhin e saj hedh pak llak flokësh në ushqim. /abcnews.al