16.8 C
Skopje

VIDEO/ Fifi dhe Gent Fatali prezantojnë “Pikturën”, kënga do t’ju mbesë në mendje


schedule19:01 – 28 Prill, 2022

Këngëtarja e njohur, Fifi ka publikuar pak më parë bashkëpunimin e saj më të ri me titullin “Pikturë”.

Për klipin është kujdesur “Gargia”, nën drejtimin e Andi Deçanit, ndërsa, teksti i këngës dhe melodia u realizuan nga vetë artistët.

Sa i përket, miksimizimit dhe masterizimit u përkujdes, Apollo i cili është edhe producent i këngës bashkë me Mixey.

Kënga është pëlqyer shumë nga fansat, të cilët kanë komentuar tekstin dhe e kanë lidhur me Fifin. Pasi kjo e fundit është prej disa kohësh në një lidhje me biznesmenin, Adis Patushin./abcnews.al