7.8 C
Skopje

VIDEO/“Leyla”, kënga e re e Irkenc Hykës konsiderohet “fiksimi i momentit”


schedule17:53 – 27 Prill, 2022

Këngëtari i njohur, Irkenc Hyka, ka publikuar pasditen e sotme këngën më të re. “Leyla” mban titullin kënga, e sjellë edhe me videoklip.

Teksti është shkruar nga vet Hyka në bashkëpunim me Saia, kurse për miksimin dhe masterizimin është përkujdesur JoJo.

Pak minuta pas publikimit, kënga ka marrë komente të shumta nga fansat, të cilët e kanë pëlqyer pafund. Mund të themi pa frikë se ky është hit një hit vere nga Irkenci.

VIDEO: 

/abcnews.al