27.8 C
Skopje

VIDEO/ Milani e nis aty ku e la, kuqezinjtë dhurojnë show

schedule20:25 – 13 Gusht, 2022

Milani e nis kampionatin në mënyrën më të mirë të mundshme. Skuadra e Piolit ka mposhtur 4-2 në shtëpi Udinesen.

Golat për kuqezinjtë u realizuan nga Hernandez 11′ , Rebic15′ , Diaz 46′ dhe sërish Rebic 68′.

Ndërkohë për Udinesen realizuan Rodrigo Becao 2′, Mesina’.