16.8 C
Skopje

VIDEO/Shtatzënë për herë të parë? Nevina Shtylla shfaqet me barkun e rrumbullakosur


schedule16:46 – 31 Gusht, 2022

Moderatorja shumë e dashur nga publiku, Nevina Shtylla i ka befasuar të gjithë. Ajo ka ndarë në Instastory një video, ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur.

Të gjithë kanë menduar se Nevina është shtatzënë, por jo. Ajo thjesht ka provuar një fustan për gra shtatzënë dhe një prej këtyre momenteve e ka ndarë me ndjekësit.

“Nënë me shumë fëmijë”, ka shkruar moderatorja bashkangjitur me një ’emoji’vide gazmore.

Kujtojmë që Nevina është në një lidhje dashuri me një djalë të panjohur për publikun, me emrin Arbër./abcnews.al