20.8 C
Skopje

VIDEO/ Stresi publikon këngën më të re, klipi i xhiruar në Greqi tërheq vëmendjen


schedule21:47 – 26 Prill, 2022

Reperi i njohur, Stresi, ka publikuar së fundmi projektin e ri muzikor. “Paranoia” mban titullin kënga, të cilën e ka sjellë edhe me videoklip në bashkëpunim me Niku Bossin.

Videoja është realizuar në Greqi dhe duket se është pritur shumë mirë nga publiku.

Miksimi dhe masterizimi është punuar nga Paris Kalpos, ndërsa për produksionin është përkujdesur Teo Tzimas.

Video:

/abcnews.al