18.8 C
Skopje

VIDEO/ Tifozi tërbon Anthony Joshuan, shmanget përplasja fizike

schedule14:55 – 21 Gusht, 2022

Anthony Joshua u mund nga Oleksandr Usyk, ndërkohë që pas ndeshjesh shfaqi shenja nervozizmi në ring dhe jashtë.

Kur ishte duke u larguar, ai u kap me fjalë me një tifoz që ndodhej aty.

Menjëherë ndërhynë ta mbanin boksierin, që të mos kishte ndonjë konflikt. Më pas Joshua u largua dhe gjithçka u qetësua.