24/02/2024

Dy persona janë arrestuar si të dyshuar për vrasjen me thikë të 32-vjeçares, L.P. mëngjesin e së mërkurës poshtë urës së Dajlanit në Durrës.

Gjithashtu, po për këtë ngjarje, policia po heton edhe tri shtetase, mes të cilave dhe një 15-vjeçare, pasi ishin prezente në momentin ku ndodhi ngjarja e rëndë. Por asnjëra prej tyre nuk e ka kallëzuar në polici rastin./Tv Klan/

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.