16.8 C
Skopje

Xhani, hiti më i ri i Leutrim Gërvallës

Me tekst dhe muzikë nga Nurteel dhe video nga Time Pictures, këngëtari I njohur Leutrim Gërvalla vjen me projektin e tij të ri të titulluar Xhani.

Për hair stylingun e tij është kujdesur Mixhi Pejë ndërsa producent ekzekutiv është Labinot Nuraj.

Leutrim Gërvalla tashmë ka publikuar shumë projekte dhe nuk ndalet së sjelluri hite të verës.