27.8 C
Skopje

Zbulohet pseudonimi që fqinjët i kanë vënë Meghan Markle në Kaliforni


schedule18:16 – 17 Korrik, 2022

Meghan Markle dhe Princi Harry jetojnë në Montecito, ku po rrisin dy fëmijët e tyre, Archie dhe Lilibet, dhe qëndrojnë shumë larg syve të publikut. Sussex-ët e vlerësojnë privatësinë e tyre dhe një burim i Page Six pohon se kur Meghan do të hajë darkë me burrin e saj, ajo “telefonon dhe kërkon një tavolinë krejtësisht të izoluar”.

Duket sikur njerëzit në lagje e quajnë Meghan “Princesha e Montecitos” , por ajo nuk dëshiron fare vëmendjen. Burimi vë në dukje se dukeshës “i pëlqen të lëvizë me makinë nëpër LA për të gjetur të njëjtat shtigje ecjeje. Ajo shpesh do të dalë vetëm ose me qentë, gjë që i jep kohë për të menduar.”

Meghan gjithashtu kalon kohë me fqinjët e saj të famshëm, përfshirë Oprah. “Ajo kalon shumë kohë në shtëpinë e pallatit të Oprah-s, ku shoqja e saj e mirë Gayle King është shpesh e pranishme, dhe ata flasin për gjithçka, nga planet e ardhshme të Meghan-it deri tek ajo që po ndodh në Mbretërinë e Bashkuar dhe sesi Harry po merret me gjithçka.” tha burimi.

Ndërkohë, Harry është pak shtëpiak dhe burimi pohon se “në mëngjes i ushqen fëmijët, i lan dhe i vesh. “Meghan është shpesh shumë e zënë me telefonatat e biznesit në Zoom ose duke shkuar në LA për takime, ku Harry shpesh e çon atë dhe më pas kthehet te fëmijët sa më shpejt që të jetë e mundur, sepse nuk i pëlqen t’i lërë me dadon./abcnews.al