24.8 C
Skopje

Zyrtare, Diogo Jota rinovon me Liverpool

schedule14:40 – 2 Gusht, 2022

Tashmë është zyrtare, Diogo Jota ka rinovuar kontratën e tij me Liverpoolin.

Sulmuesi portugez ka fituar besimin e teknikut gjerman, Jurgen Klopp dhe kështu, klubi ka konfirmuar rinovimin e tij.

Diogo Jota do të ketë tashmë një kontratë me Liverpoolin deri në vitin 2027./ h.ll/abcnews.al